Trappola group - Trappola restaurace, pizzeria a další

Trappola group


Provozujeme restaurace a kavárnu. Obě naše pizzerie a kavárna nabízí italskou kuchyni. Ctíme italskou kvalitu jídel. Dodržujeme italské receptury. Dbáme na čerstvost a kvalitu surovin. V kavárně můžete, kromě italské kávy, ochutnat pravou italskou zmrzlinu, kterou si připravujeme sami. Nicméně v naší restauraci ROZVOJ jsme se rozhodli ctít tradici a nabízíme Vám klasickou českou kuchyni, kterou zapijete českým pivem STAROPRAMEN z tankových nádrží.

Don Cafe

Naše idea od počátku byla až překvapivě prostá. Nabídnout našim zákazníkům to, co chybí českým kavárnám. Podle nás je to kvalita a osobitost. Proto jsme si z Itálie přivezli kromě inspirace, i receptury. Připravili jsme pro Vás spolu s ikonou světové kávy, panem Gianluigi Norou, prvotřídní směs v duchu italské tradice. K vyníkající kávě se patří nabídnout odpovídající dezert, jak jinak, než z vlastní produkce. „Itálii“ naleznete i v naší zmrzlině. Vyrábíme ji z kvalitních surovin rovněž podle italské receptury. Kulinářský zážitek podtrhne profesionální personál a osobitost interiéru. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Restaurace Rozvoj

Kuchařský tým Rozvoje pro Vás připravuje jak lákavé speciality podle tradičních receptů, tak i modernější a odlehčené pokrmy české a mezinárodní kuchyně. K výtečnému jídlu podáváme vychlazený Staropramen 12° načepovaný ze speciálních pivních tanků, díky čemuž si vychutnáte kvalitu a chuť točeného piva.
Našim hostům je k dispozici celkem cca 140 míst, z toho 50 míst v salonku. V letních měsících je oblíbeným místem k posezení terasa. Připravíme pro vás rauty, svatby, firemní i soukromé akce. Bezbariérový přístup do restaurace je pro nás samozřejmostí.

Penzion Solid Spa

Pokoj s vířivkou na pokoji

Romantický pobyt pro dva s vířivkou na pokoji. V současné době nabízíme dva pokoje s vířivou vanou na pokoji.

Penzion Solid Spa se nachází v blízkosti Mladé Boleslavi a nabízí ubytování v klidném prostředí se zahradou, klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi a neplacené monitorované parkoviště. Penzion Solid Spa poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, lednicí a v některých případech s balkonem. Každé ráno se zde podává snídaně formou bufetu.